Jaki ręcznik na plażę

Ręczniki plażowe są często wykonane z bawełny

W takim przypadku idealny jest bawełniany ręcznik plażowy. Ten rodzaj materiału charakteryzuje się wyrafinowaniem – potwierdza to np. W rzeczywistości na rynku dostępne są pościele z czystej bawełny, które są bardzo chłonne. Jeśli komuś zależy na lepszych standardach materiałowych, może zdecydować się na ręczniki plażowe wykonane z egipskiej bawełny. Uważany jest za jeden z najbardziej wyjątkowych.

Jaki ręcznik na plażę

Ręcznik plażowy FOUTA Style – Wykonany z Polibawełny (60% Bawełna, 40% Poliester) z małą frędzlką na końcu, podobną do jasnej kratki. To miękki i wygodny ręcznik plażowy, który zajmuje bardzo mało miejsca w torbie podróżnej i mieści się w większych torebkach damskich. Szybko schnie, jest stosunkowo cienki i ma wymiary około 150-160×90 cm dla osoby (to nie jest ręcznik).

Jaki ręcznik na plażę

Bawełna to zawsze dobry wybór. Bawełniane ręczniki plażowe są przyjazne dla skóry, wytrzymałe i można je prać w wyższych temperaturach. Jeśli potrzebujesz ręcznika wyższej jakości, ten wykonany z egipskiej bawełny będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Charakteryzuje się dłuższymi włóknami i jest uważany za jeden z najszlachetniejszych i najtrwalszych materiałów. Oprócz bawełny polecane są również mikrofibra i włókno bambusowe. Ręczniki plażowe są zwykle wykonane z włókien syntetycznych z domieszką bawełny. Warto jednak przed zakupem dowiedzieć się, czy rodzaj włókna szybko schnie i czy jest dobry dla skóry.

Ręcznik plażowy może być przydatnym dodatkiem na wakacje na plaży

Ręczniki plażowe to obowiązkowy element wakacji. Dzięki niemu możesz wygodnie leżeć na plaży i wygrzewać się na słońcu, pozwala wytrzeć ciało po morskiej kąpieli i osłonić się przed chłodnym wiatrem. Jeśli chcesz służyć swemu panu przez długie lata, powinieneś go odpowiednio wybrać. Podstawą w tym przypadku jest wybór wysokiej jakości materiałów, które są nie tylko trwałe, ale również delikatne i chłonne. Sprawdź nasz krótki poradnik, na co zwrócić uwagę przy zakupie ręcznika plażowego – zapraszamy do lektury!

Jaki ręcznik na plażę

Ręczniki plażowe, jak sama nazwa wskazuje, przydają się szczególnie na plaży. Ale nie tylko to! Ręcznik ten sprawdzi się na pikniku lub każdej wycieczce na świeże powietrze. Jak wybrać ręcznik plażowy? Należy wziąć pod uwagę rozmiar, gramaturę, materiał i oczywiście ulubiony kolor lub wzór.

Jaki ręcznik na plażę

Ręcznik plażowy to jeden z niezbędnych atrybutów każdego plażowicza. To praktyczny i wszechstronny przedmiot, który można wykorzystać do wycierania się po wyjściu z wody, leżenia (zamiast koca), ochrony przed zimnym wiatrem czy wycierania piasku ze stóp. Jaki więc ręcznik zabrać ze sobą plaża? Jakie parametry powinien mieć, aby spełniał swoje wielorakie funkcje i był jednocześnie atrakcyjny wizualnie?