Jakie rękawiczki do morsowania

Jakie są korzyści z używania rękawic do morsowania?

Rękawiczki zimowe – Nie możesz zapomnieć również o ochronie dłoni! Rękawiczki chronią przed wiatrem, zimnem i wodą. Jeśli chcesz bezpiecznie i komfortowo korzystać z wanny, rękawice BLUESEVENTY THERMAL SWIM GLOVES będą dobrym wyborem. Są odporne na wodę i zimno oraz bardzo wygodne w użytkowaniu.

Jakie rękawiczki do morsowania

Chociaż wszyscy mamy zwykłe rękawiczki, które z pewnością są ciepłe i wygodne, nie nadają się one do użytku w wodzie. Nie są oczywiście wodoodporne, a gdy zanurzymy je w wodzie, przestaną nas chronić przed zimnem. Teoretycznie nie powinniśmy zanurzać rąk w wodzie… ale każdy wie, że wypadki się zdarzają.

Jakie są różne rodzaje rękawic do morsowania?

Wybierając rękawiczki dla Maureen, musieliśmy się zastanowić, jaki rodzaj będzie nam najbardziej odpowiadał. Dostępne są rękawiczki neoprenowe bez palców i całkowicie zamknięte. Na podstawie tego, na czym nam najbardziej zależy, dobieramy odpowiedni model.

Jakie rękawiczki do morsowania

Rękawice neoprenowe. Doskonale zadbają o komfort cieplny Twoich dłoni. Bez problemu można je zanurzyć w wodzie (jest to ważne nie tylko dla lubiących zimowe kąpiele). Rękawice dostępne w grubości 3 lub 5 mm. Zasada jest prosta: im grubszy tym cieplejszy, ale i droższy. Decydując się na zakup rękawic, wybierz szeroki rzep ze ściągaczem nad gumką (w przeciwieństwie do zamków dobrze chronią rękawicę przed wodą). Lata praktyki morsów pozwoliły mi polecić rękawice Pinnacle (3mm neopren ok. 70 zł; 5mm neopren – 80-85 zł). Dostępne w sklepach nurkowych.

Jakie są różne rodzaje rękawic do morsowania?

Wybierając rękawiczki dla Maureen, musieliśmy się zastanowić, jaki rodzaj będzie nam najbardziej odpowiadał. Dostępne w rękawiczkach neoprenowych bez palców i całkowicie zamkniętych. Na podstawie tego, na czym nam najbardziej zależy, dobieramy odpowiedni model.

Jakie rękawiczki do morsowania

Rękawice neoprenowe. Doskonale zadbają o komfort cieplny Twoich dłoni. Bez problemu można je zanurzyć w wodzie (jest to ważne nie tylko dla miłośników zimowych kąpieli). Rękawice dostępne w grubości 3 lub 5 mm. Zasada jest prosta: im grubszy tym cieplejszy, ale i droższy. Decydując się na zakup rękawiczek, szukaj takich, które mają ściągacze i szeroki rzep nad gumką (w przeciwieństwie do zamków, nie przepuszczają wody do rękawicy). Lata praktyki morsów pozwoliły mi polecić rękawice Pinnacle (3mm neopren ok. 70 zł; 5mm neopren – 80-85 zł). Dostępne w sklepach nurkowych.