Blog o modzie męskiej i blog o modzie damskiej - blog modowy

Zaplanuj strategię marketingową swojego bloga - Blog o modzie męskiej

Następnym krokiem jest określenie, gdzie działać i ustanowienie tego, co nazywa się planem. Szczególnie na początku opłaca się mieć wpis na swoim blogu/kanale, aby nie wyglądał „źle”, gdy ktoś go ogląda. Zaplanuj swoje pierwsze 10-15 publikacji i zacznij je tworzyć i przesyłać na swój kanał. Dopiero gdy coś zacznie się dziać na kanale, możesz pomyśleć o kolejnym kroku, czyli promocji.

Blog o modzie męskiej

Możesz nadal blogować i zarabiać na tym. Samo prowadzenie bloga, o ile jest to regularna i wysokiej jakości praca, może otworzyć przed tobą drzwi do wielu możliwości biznesowych. Najlepszym przykładem jest chyba Michał Szafrański z bloga Jak OszczędzaćPieniądze. Michał dzięki swojemu blogowi zgromadził ogromną społeczność, która na samym Facebooku liczy ponad 156 000 obserwujących. Wydał też dwie książki, na których zarobił dużo pieniędzy. Dowodzi to, że dobry pomysł na blogowanie w połączeniu z wytrwałością może być świetnym źródłem dochodu.

Blog o modzie męskiej

Strategia marketingowa to dokument, który ściśle określa sposób działania, rozwoju i komunikacji marki. Bez solidnego rozwoju marka jest tylko bytem w przestrzeni, którą podąża po drodze do sukcesu. Największym wyzwaniem jest osiągnięcie sukcesu bez odpowiedniego planu działania.

Zbuduj grupę odbiorców swojego bloga - Blog o modzie męskiej

W ciągu czterech lat udało nam się zgromadzić wokół bloga i towarzyszących mu kanałów społecznościowych ciekawą społeczność, dzięki czemu zamieszczane tu rekomendacje są ważnym czynnikiem w procesie podejmowania decyzji zakupowych. Linki afiliacyjne umieszczone w serwisie w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku zaowocowały ponad 1600 transakcjami sprzedaży na łączną kwotę 500 000 zł. Wysokie zaangażowanie odbiorców w połączeniu z przystępnym formatem to czynniki, które pozwalają uwolnić potencjał drzemiący w społeczności skupionej wokół Dandycore.

Blog o modzie męskiej

W miarę jak Twój blog będzie się rozwijał i poczujesz się bardziej komfortowo ze swoimi treściami i tym, co chcesz powiedzieć, możesz zacząć rozwijać swoją markę. Nie ma potrzeby spieszyć się z tym procesem, ale gdy Twój blog zacznie nabierać kształtu, możesz pomyśleć o tym, jak chcesz, aby ludzie go postrzegali. Jakie są Twoje podstawowe wartości? Czy chcesz skupić się tylko na modzie, czy chcesz uwzględnić inne tematy? Co sprawia, że ​​Twój blog jest wyjątkowy? To wszystko pytania, które powinieneś sobie zadać, rozwijając swojego bloga. Pomogą Ci zbudować silniejszą markę, pozwolą Ci dotrzeć do nowych odbiorców i nawiązać trwałe partnerstwo ze współpracownikami.

Blog o modzie męskiej

Myślę, że każdy traktuje blogowanie jako swego rodzaju drogowskaz, sygnał, że dzieli się swoimi pasjami z innymi. Jeśli przeglądam inne blogi, Vogue, czy nawet ulicę Sartorialist, to nie kupuję w ciemno zestawu z opisu pod zdjęciem, bo tak napisała blogerka. Może to narodowy sceptycyzm, albo niskie pensje urzędniczych (to drugie chyba bardziej ;-)) Jednak fajnie i pomocnie jest spojrzeć krytycznie na to, co masz we własnej szafie. Jak ktoś mógłby nie być autorytetem, jeśli z takim entuzjazmem opisywał kurtki zakupione w „peweksie” i cierpliwie wklejał do tekstu zdjęcia z tych wiosenno-letnich kolekcji?

Załóż bloga o modzie męskiej - Blog o modzie męskiej

Oryginalny, znany blog. Klasyk o modzie męskiej. Własny styl przeplatany historycznymi motywami mody i stylu. Pisz tak, jak chcesz więcej i więcej. Piękny projekt strony i intuicyjna nawigacja. Tematy niestandardowe: moda i wojsko, moda w Sejmie itp. To samo dotyczy ciekawych pomysłów. Zgrabne połączenie angażującego bloga i sprzedaży produktu w nieagresywny sposób. To ciekawa lektura, chociaż wydaje mi się, że autor czasami brzmi zbyt pouczająco. Wygląd bloga został odświeżony, ale czasami zdjęcia są kiepskiej jakości.

Blog o modzie męskiej

Motyw przewodni dla mężczyzn, którzy chcą iść z duchem czasu. Podobno jestem na blogu o modzie męskiej - plus. Ale bloguję też o podróżach - minus. Zdjęcie jest poprawne, a bloger jest jednym z nielicznych autorów, którzy podali źródło. Brakuje mi trochę indywidualizmu w moim stylu pisania. Typografia i układ są nieatrakcyjne. Autorskie zdjęcia właściwie nie wychodzą poza zwykły tryb blogowy. Mnie to nie interesuje, ale dla kogoś z mniejszym wykształceniem modowym może być. Stylizacja występuje rzadko, ale jeśli już, to na przyzwoitym poziomie. Dość ciekawy projekt. Blog jest często aktualizowany, ale nie ma wielu komentarzy.

Blog o modzie męskiej

Oryginalny, dobrze skonfigurowany blog. Klasyka mody męskiej. Własny styl przeplatany motywami z historii mody i stylu. Pisz i otrzymuj coraz więcej tego, czego chcesz. Piękny projekt strony i intuicyjna nawigacja. Niekonwencjonalne tematy: moda i wojsko, moda w Izbie Gmin i nie tylko. Ciekawy pomysł i podkład też. Zgrabne połączenie angażującego bloga i sprzedaży produktu w nieagresywny sposób. To ciekawa lektura, chociaż wydaje mi się, że autor czasami brzmi zbyt pouczająco. Wygląd bloga został zaktualizowany, ale czasami zdjęcia są gorszej jakości.

Jak założyć bloga o modzie damskiej - Blog o modzie damskiej

Blogi modowe tworzone są przez tzw. fashionistki, dziewczyny i kobiety, które interesują się modą. Blog ma formę fotobloga, ponieważ wpisy są zazwyczaj fotocentryczne. Prezentują styl autorki, czyli kreacje autorki lub samej modelki, które zdaniem projektantki są stylowe i odzwierciedlają jej styl. Często stylizacja jest wykonywana w ciekawych sytuacjach, co dodatkowo podnosi atrakcyjność zdjęcia. Na przykład możesz mieć fajne jesienne sesje w parku lub letnie sesje nad morzem. Dziewczyny, które prowadzą blogi zwracają uwagę na dobór elementów garderoby i dodatków. Zwykle do zdjęcia będzie dołączony odpowiedni opis, wskazujący, gdzie przedmiot został zakupiony i ile kosztował. Dzięki temu czytelnicy mogą znaleźć interesujące ich ubrania lub dodatki w sklepie danej marki.

Blog o modzie damskiej

Blogi modowe są dostępne w wielu odmianach, skierowanych do szerokiego lub wąskiego grona odbiorców. Istnieją blogi modowe dla nastolatków, kobiet w wieku 40 i 50 lat. Łatwo jest też znaleźć blogi modowe dla kobiet w dużych rozmiarach i kobiet w ciąży. Na tej ostatniej przyszłe mamy prezentują ciekawe fasony dla kobiet w ciąży, wskazują, które ubrania warto kupować w dobrym samopoczuciu oraz jak zabawnie wykorzystać rzeczy z szafy w ciążowym stylu.

Blog o modzie damskiej

Założenie bloga o modzie jest łatwe i zajmuje tylko kilka minut. Regularne uruchamianie może zająć dużo czasu bezczynności, ale wysiłek się opłaci. Wiele z pozoru zwyczajnych blogów modowych przynosi autorom nie tylko popularność, ale i… pieniądze! Wielu blogerów zaczyna od zwykłego dodania zdjęć, a gdy zostaną zauważeni, zaczynają… zarabiać na swoim blogu. jak to możliwe? Producenci ubrań, które pojawiają się w kobiecych stylizacjach, pozwalają dziewczynom przesyłać modne ubrania w ramach reklamy na swoich blogach. Dla miłośników mody to doskonała propozycja. Wiele kobiet nadal prowadzi swoje firmy i są opłacane przez właścicieli firm za reklamowanie ich odzieży i akcesoriów.

Korzyści z założenia bloga o modzie damskiej - Blog o modzie damskiej

Akapit główny: Blogi o modzie damskiej to zasoby internetowe, które dostarczają informacji na temat wyborów kobiet w modzie. Te blogi są zwykle pisane przez kobiety, które chcą dzielić się swoim osobistym stylem z innymi kobietami. Informacje zawarte na blogach o modzie damskiej pomagają czytelnikom zrozumieć, co jest obecnie w modzie. Ponadto blogi te zawierają również wskazówki dotyczące stylizacji i porady dotyczące zakupów, do których czytelnicy mogą się odnieść. Wiele popularnych blogów o modzie damskiej jest prowadzonych przez profesjonalnych stylistów i redaktorów, którzy publikują swoje prace w celu uzyskania opinii. Pomaga to czytelnikom znaleźć nowy, stylowy wygląd, którego mogą nie znaleźć gdzie indziej.

Blog o modzie damskiej

Blog to świetny sposób na śledzenie trendów w modzie i znajdowanie nowych ubrań. Kobiety mogą dzielić się swoimi nowymi zakupami z innymi i pokazywać innym, co mają na sobie. Ponadto wiele kobiet wykorzystuje swoje blogi jako platformę do wejścia na inne ścieżki kariery. Na przykład jedną z najpopularniejszych blogerek modowych jest Rachel Zoe, która zaczęła blogować, aby mieć większą kreatywną kontrolę nad swoim pisaniem. Wiele kobiet, które osiągnęły sukces w innych dziedzinach, traktuje swoje blogi jako trampolinę do większych sukcesów. Blogowanie ma wiele zalet zarówno dla autorki, jak i jej czytelników, dlatego założenie bloga jest ważne, jeśli kobieta interesuje się karierą w modzie.

Blog o modzie damskiej

Wielu blogerów nie tylko pozostaje w branży modowej, ale także pisze posty na blogach kosmetycznych, takie jak publikowanie recenzji kosmetycznych na blogach. Wiele z nich to upominki i znane firmy kosmetyczne: upominki w zamian za reklamę. Wraz ze wzrostem popularności blogowania blogerzy mogą organizować spotkania w ciekawych miejscach, takich jak słynne hotele czy zamki (również w zamian za reklamę). To ciekawa opcja, zwłaszcza dla kobiet, które w pewnym momencie zaczęły zarabiać na życie blogowaniem.